ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Опанасюк Юрій Володимирович

Опанасюк Юрій Володимирович - засновник, науковий керівник Інституту прогресивних стоматологічних технологій, Головний стоматолог МОЗ України, Президент асоціації стоматологів України, Заслужений лікар України, кандидат медичних наук.

Після закінчення восьмирічної школи навчався в Житомирському медичному училищі за спеціальністю "зуботехнічна справа", а потім Івано-Франківському медичному інституті за спеціальністю "стоматологія". Обидва закінчив з «відзнакою».

Опанасюк Юрій Володимирович 1 Опанасюк Юрій Володимирович 2 Опанасюк Юрій Володимирович 3

Ще в ході навчання відзначився своїми лідерськими якостями та здатністю до організаторської роботи: був студентським деканом стоматологічного факультету, старостою курсу, членом Ректорату та Вченої Ради інституту. Після закінчення інституту займався викладацькою діяльністю на кафедрі ортопедичної стоматології.

Захистив кандидатську дисертацію на тему "Клініко-експериментальне обгрунтування раціональних методів лікування незнімними конструкціями зубних протезів".

Опанасюк Юрій Володимирович 4 Опанасюк Юрій Володимирович 5 Опанасюк Юрій Володимирович 6

Оскільки у ході своєї роботи зіткнувся з необхідністю управлінської діяльності, то отримав другу вищу економічну освіту за спеціальністю „Менеджмент організації охорони здоров'я”, закінчивши на „відмінно” Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу.

З групою однодумців організував „Відділення конструктивної та реконструктивної стоматологічної терапії” Центральної міської клінічної лікарні м. Києва та очолював його.

У 1999 році спільно з колективом колег створив товариство з обмеженою відповідальністю „Інститут прогресивних стоматологічних технологій”.

Велику увагу приділяв розробці нормативно-правових актів по стоматології, нових організаційних підходів в післядипломній освіті, займався науковою діяльністю, приймав активну участь у роботі міжнародних стоматологічних конференцій та виставок, співпрацював з міжнародними стоматологічними організаціями та університетами світу.

Саме йому належить ідея створення Музею української стоматології для прийдешніх поколінь.

Автор 24 наукових робіт та 6 державних патентів на винаходи, три з них – на власні конструкції незнімних зубних протезів.

За вибором киян у 2003 році йому було присвоєно почесне звання "Киянин року - 2003" в номінації "Медицина".

У 2004р. був нагороджений орденом "За розбудову України" ім. Михайла Грушевського IV ступеня.

24 лютого 2005 Опанасюк Ю.В. був обраний Президентом АСУ.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2020 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту