ІПСТ

Зуботехнічна лабораторія

Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Про Нас Послуги Обладнання Наші техніки Прайс-лист
Про нас
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Зуботехнічна лабораторія

У повноцінному комплексі ортопедичного лікування велику роль відіграє співпраця лікарів ортопедів і команди зубних техніків, а також наявність сучасної зуботехнічної лабораторії та ливарні.

Можливість виготовлення технічних робіт на місці дозволяє проводити індивідуальний підбір кольору і анатомічної форми зубів. Тонкий підхід і сучасні матеріали є запорукою бездоганної точності і можливості враховувати в роботі необхідні індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Зуботехнічна лабораторія 1 Зуботехнічна лабораторія 2

Завдяки цим можливостям і професіоналізму зубних техніків значно скорочуються терміни виготовлення ортопедичних робіт.

У нашій лабораторії використовуються керамічні маси останнього покоління на основі дорогоцінних сплавів (на золоті і титані) і безметалева кераміка (цирконієва й пресована).

Наша ливарня працює на сучасному обладнанні і матеріалах фірм Dako (Італія) і Schutz Dental (Німеччина), що дозволяє робити саме точне лиття конструкцій будь-якої складності з використанням широкого спектру металів: бюгеля з титану, дорогоцінних сплавів (відливання індивідуального абатмента на імплантати), кобальто-хромові і нікель-хромові сплави.

Для проведення довготривалих робіт використовуємо лазерне або електронно-імпульсне зварювання в аргоновому середовищі (Sсhutz Dental - Німеччина). Виготовлення всіх робіт, незалежно від ступеня складності, проводитися в артикуляторі фірми SAM (Німеччина), що дозволяє надточно виготовляти ортопедичні роботи.

Зуботехнічна лабораторія 3 Зуботехнічна лабораторія 4

Основним напрямком ливарні є лиття з використанням дорогоцінних сплавів. Кожна виготовлена робота - це неповторний індивідуальний еталон якості, який приносить задоволення не тільки пацієнтові, але і команді професіоналів, докладаючих багато зусиль для досягнення результату.

Завдяки широкому вибору матеріалів і сучасній апаратурі, в лабораторії проводиться широкий спектр робіт для ортодонтії та еластодонтіі, а також є можливість бездоганного виготовлення замовлень інших стоматологічних установ згідно прайс-листа на послуги ЗТЛ.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту