ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Лікарі
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Головний лікар ІПСТ

Опанасюк Іван Володимирович

Опанасюк Іван Володимирович

Головний лікар Інституту прогресивних стоматологічних технологій, лікар - стоматолог - хірург вищої кваліфікаційної категорії, має сертифікат з організації та управління охороною здоров'я.

Лікарський стаж - .

Займається проблемами дентальної імплантації, нехірургічної та хірургічної пародонтології, оклюзії, естетики та дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).

Сертифікований лектор. Читає лекції та проводить практичні семінари в Україні та за кордоном з імплантології, реконструкції альвеолярного гребеня, м'якотканинним методикам аугментації, хірургічної та нехірургічної пародонтології, пьезохірургіі і т.д.

Працює над удосконаленням організації приватних клінік, впровадженню міждисциплінарного підходу у лікуванні стоматологічної патології.

Член Міжнародної асоціації дентальної імплантації, Української асоціації імплантологів, Німецької асоціації зуболікарської імплантації, Клубу імплантологів України.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту