ІПСТ

Навчальний центр

Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Центр Навчальний план Лектори Архів семінарів Оренда залу
Навчальний центр
Електронна розсилка
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Навчальний центр (Семінари і Курси для стоматологів)

"Якщо ви володієте знаннями,
дайте й іншим запалити від нього свої світильники "

Томас Фуллер

Час не стоїть на місці. З роками змінюється наше життя, виникають нові тенденції та технології. Ці зміни торкнулися і сферу стоматології. Кожен день створюються нові матеріали та обладнання, інноваційні методи лікування, підходи до сучасної стоматологічної практики. Щоб орієнтуватися в такому обсязі, що надходить, лікар-стоматолог повинен постійно підвищувати свій професійний рівень, проходити навчання відповідно до спеціалізації.

Сьогодні на ринку освітніх послуг, зокрема в стоматології існує безліч учбових центрів і клінік, що займаються організацією навчальних семінарів та курсів. Як же знайти серед них саме той заклад, який необхідно Вам? Само собою зрозуміло, кожен лікар-стоматолог або ж зубний технік вибирає собі навчальний центр виходячи зі своїх власних уподобань та можливостей. Але перед тим як зробити вибір, необхідно детально ознайомитися з навчальним центром, щоб не розчаруватися після навчання.

Для проведення курсів підвищення кваліфікації лікарів та зубних техніків необхідно мати в наявності відповідну матеріально-технічну базу, інформаційне забезпечення та лекторів-професіоналів, які можуть поділитися своїми знаннями та навичками. Всі вищеназвані критерії повинні підкріплюватися ліцензією Міністерства освіти і науки України на право надання освітніх послуг.

На базі Імпланталогічного центру, який є одним з навчальних центрів Асоціації стоматологів України, проходять курси підвищення кваліфікації для лікарів-стоматологів, їх асистентів, зубних лікарів, техніків, медичних сестер, директорів та адміністраторів клінік. Навчання базується на інноваційній інформаційно-технічній базі: чудова клінічна база, сучасна зуботехнічна лабораторія, фантомний клас для обробки практичних навичок, конференц-зал, оснащений мультимедійною апаратурою.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту