ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Статті для фахівців

Особливості лабораторного етапу виготовлення умовно-знімного протеза на Q-імплантатах системи TRINON

Для досягнення оптимального естетичного і функціонального результату при протезуванні на імплантатах необхідно враховувати ряд взаємодіючих факторів, обумовлених біологією і механікою.

Для цього розроблено та запропоновано велику кількість науково обгрунтованих протезних концепцій, що дозволяють вирішувати більшість поставлених завдань.

Важливе місце займає вибір виду, розміру, форми імплантатів. Не менше значення має наступне навантаження імплантатів, створюване протезною конструкцією.

Всі виготовлені постійні конструкції протезів на імплантатах діляться на наступні групи: знімні (фіксація на кулястих атачментах), умовно-знімні (з гвинтовою фіксацією), незнімні (із цементною фіксацією). Серед перерахованих варіантів найбільш складними у виготовленні, але досить поширеними і довели свою ефективність є умовно-знімні протези.

Концепція системи Q-імплантатів системи «TRINON» пропонує практикуючому лікарю і зубного техніку невеликий, але раціональний, що застосовується у різних клінічних ситуаціях набір компонентів, що дозволяє працювати практично в будь-яких клінічних умовах.

Повний текст статті Особливості лабораторного етапу виготовлення умовно-знімного протеза на Q-імплантатах системи TRINON формат - .pdf

З.Є. Жегулович, І.В. Опанасюк, А.Ф. Кошеля
Національний медичний університет ім. акад. А.А. Богомольця
Інститут прогресивних стоматологічних технологій

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту