ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Статті для фахівців

Новий 3D-рентгенапарат Моріта

Новий 3D-рентгенапарат Моріта

Шановні пацієнти

раді повідомити Вам, що в нашому Медичному Центрі встановлено новий 3D-рентгенапарат компанії Моріта Veraviewepocs 3D R100 з інноваційним форматом 3D зображень - Reuleaux FOV.

Новий і єдиний у своєму роді рентгенапарат замінює типову циліндричну форму зони сканування з діаметром 100 мм на нову, опуклу трикутну форму - Reuleaux (трикутник Рело ).

Таким чином, апарат враховує анатомічну форму щелепної дуги пацієнта і при цьому знижує променеве навантаження.

Під час рентгенологічної зйомки не задіюються будь які інші ділянки, крім галузі дослідження і повністю відображається верхня і нижня щелепа.

Новий 3D-рентгенапарат Моріта 1

Синя лінія показує, що щелепна дуга зображена повністю, що відповідає діаметру зони сканування 100 мм.Завдяки шести опціям вибору обсягу зони сканування (FOV) і відомій у всьому світі якості знімків компанії Моріта, апарат дозволяє оптимізувати променеве навантаження на пацієнта скануючи тільки область, необхідну для діагностики.

Новий 3D-рентгенапарат Моріта 2

Зображення щелепної дуги у форматі трикутника Рело, знижена доза опромінення і надзвичайно точні знімки - ідеальні умови для планування різних втручань в щелепно-лицевій області, в тому числі і імплантації. Завдяки полям огляду невеликої та середньої величини рентгенапарат можна використовувати в ендодонтії, пародонтології, а також в загальній стоматології.

Новий 3D-рентгенапарат Моріта 3 Новий 3D-рентгенапарат Моріта 4 Новий 3D-рентгенапарат Моріта 5

Програмне забезпечення i-Dixel v.2 надає можливості для повноцінної роботи з обсягом даних і сумісно з іншим програмним забезпеченням (через формат DICOM).

Новий 3D-рентгенапарат Моріта 6 Новий 3D-рентгенапарат Моріта 7

Ортопантомографія, як найбільш затребуваний метод для первинної діагностики в стоматології, чутливий до різного роду похибок при виконанні процедури, що призводить до зниження інформативності дослідження.

Апарат Veraviewepocs 3D R100 оснащений новітніми фізичними та програмними методами для збереження інформативності та підвищення діагностичної цінності дослідження.

Новий 3D-рентгенапарат Моріта 8 Новий 3D-рентгенапарат Моріта 9
Новий 3D-рентгенапарат Моріта 10

Телерентгенографія в апараті Veraviewepocs 3D R100 займає мінімально можливу кількість часу (експозиція всього 4,9 секунди).

Завдяки високій швидкості рентгеноаппарат забезпечує мінімальне дозове навантаження і гарантує знімки високої якості, що особливо важливо при обстеженні дітей.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту