ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Відгуки про інститут ІПСТ

25.05.2013 23:01
Накипело, напишу. Попали на лечение к Кузьминой. Пришли с маленькой точечкой кариеса на 1 зубе, сделали 1 раз озонирование, потом 3 раза за 3 мес. на 4 передние верхние зуба ставили пломбы, которые мгновенно слетали. Как результат - остались практически без передних верхних зубов.
Шановна Ірина!

Надаємо Вам розгорнуту відповідь по ситуації з Вашою дитиною.

17.05.2012 р. Ви звернулись в медичний центр зі скаргою на руйнування зубів у вашої дитини. При огляді виявлено, що різці верхньої щелепи уражені карієсом, низький рівень гігієни порожнини рота. З анамнезу виявлено, що вперше батьки помітили руйнування близько місяця тому, дитина знаходиться на грудному годуванні вночі, був прийом антибіотиків разом з матір`ю під час годування грудьми.

Поставлено діагноз: пляшечковий карієс («карієс грудного вигодовування»).

Були дані рекомендації:

  1. Відмова від нічних годувань.
  2. Покращення гігієни порожнини рота.
  3. Використання в домашніх умовах «ROCS-mineral» за схемою.
  4. Контрольний огляд через 3 тижні, за результатами – проведення озонування та ремінералізуючої терапії уражених зубів.

05.06.12 контрольний огляд. Проведено аплікацію озону та покриття фтор-лаком. (рекомендацій щодо гігієни та відмови від нічних годування батьки не дотримувались).

12.07.12 р. на бокових різцях верхньої щелепи виявлено руйнування ріжучого краю. Проведена інструментальна та медикаментозна обробка, пломбування склоіономерним цементом.

20.09.12 р. звернення з приводу травми верхніх центральних різців. При огляді виявлено скол твердих тканин зубів в межах дентину, без оголення пульпи. Лінія злому перекрита склоіономерним цементом. (Рекомендацій щодо гігієни та відмови від нічних годування батьки не дотримувались).

25.05.13 р. При огляді виявлено, що пацієнту було проведено сріблення різців верхньої щелепи в іншій клініці. Пломби на момент огляду були збережені на бокових різцях верхньої щелепи.

Діагноз на момент огляду: хронічний простий пульпіт верхніх центральних різців, стан зубів після сріблення, низький рівень гігієни порожнини рота.

На прохання батьків встановити коронки на уражені зуби було відмовлено, мотивуючи необхідністю попереднього лікування пульпіту верхніх центральних різців, а лише після цього їх можна естетично відновлювати. Від ендодонтичного лікування батьки відмовились.

З повагою, Кузьміна І.С.
Всього: 1
Сторінки: 1
Добавить
* Имя:
* E-mail:
* Текст: осталось сим.
Введите числа, которые видите на картинке
* Введите числа, которые видите на картинке
 
Поля, отмеченные * обязательны к заполнению.
HTML и всякого рода спец символы - запрещены.
JavaScript - должен быть включен в настройках браузера.
вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту