ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Послуги
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія, ймовірно, один з найбільш делікатних напрямів спільної стоматології. Саме дитячі лікарі-стоматологи не мають права на помилку - адже під загрозою виявляються не тільки молочні зуби, але й постійні.

При певних захворюваннях, точніше при їх ускладненнях, виникає загроза ураження і загибелі зачатків постійних зубів. Відсутність профілактики уражень твердих тканин зубів, непролікований карієс молочних зубів і, як наслідок, його ускладнення у вигляді пульпіту або періодонтиту, тягне за собою незворотні наслідки для всієї зубощелепної системи дитини.

Тим більше, що робота з самими маленькими пацієнтами вимагає часом не тільки високих комунікативних навичок, а також знань психології дитячого віку. Кожна дитина індивідуальна, зі своїм особливим характером, зі своїми особистими бажаннями, прагненнями, переживаннями і страхами. Лікарю, який хоче завоювати довіру дитини необхідно все це враховувати. І тільки тоді, коли добрий дитячий лікар-стоматолог знаходить «ключик» до серця маленького пацієнта, тільки тоді можлива якісна та плідна співпраця.

Дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід спілкування навіть з самими маленькими пацієнтами. А в поєднанні зі знанням новітніх методик діагностики та лікування, а також, маючи в своєму розпорядженні найсучасніші матеріали і устаткування, вони завжди готові надати якісну і кваліфіковану допомогу Вашій дитині.

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія 1 Дитяча стоматологія 2

В дитячому стоматологічному кабінеті нашої клініки надаються послуги:

  • різноманітні способи профілактики захворювань твердих тканин зубів (озонотерапія, герметизація фісур і ямок молочних і постійних зубів, аплікаційна ремінералізація, глибоке фторування, тощо).
  • різні методи лікування карієсу молочних та постійних зубів (озонотерапія, АРТ-методика, препарування без бормашини, пломбування новітніми матеріалами, використання кольорових пломб з ефектом блискіток, реставрація молочних зубів, тощо).
  • сучасні методики лікування пульпітів і періодонтитів із застосуванням високоякісних інструментів і матеріалів.

Дитяча стоматологія 3 Дитяча стоматологія 4
Дитяча стоматологія

При необхідності зробити прицільний знімок використовується сучасний радіовізіограф, який при мінімальному радіаційному навантаженню на організм, дає максимальну інформативність зображення.

Для повноцінного комплексного лікування дітей залучаються провідні фахівці ортодонтичної і хірургічної спеціалізації.

Індивідуальний підхід до лікування стоматологічних захворювань у дітей в залежності від віку, загального стану організму, стадій розвитку зубів з використанням відповідних пломбувальних матеріалів та проведенням комплексу профілактичних заходів дозволить забезпечити повноцінне функціонування зубощелепної системи у Вашої дитини.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту