ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Послуги
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Комплексна Діагностика

"Bene diagnoscicur, bene curator" – "добре поставивши діагноз, добре будеш лікувати", - говорив ще Гіппократ. Цей вислів актуальний і сьогодні, тому що скласти адекватний план лікування неможливо без ретельного обстеження. Ось чому діагностиці має приділятися найбільша увага лікарів.

Комплексна функціональна діагностика - це метод обстеження, який дозволяє визначити існуючі порушення, функціональну перевантаження та призначити лікування. Як відомо зубощелепна система складається з щелеп, скронево-ніжньощелепних суглобів, жувальної мускулатури, нервів, судин, слинних залоз, лімфатичних вузлів, зубів з їх оклюзійним комплексом і тканин пародонту. В нормі ці складові фізіологічно і морфологічно функціонують синхронно. Порушення, зміни або захворювання однієї зі складових жувальної системи, може впливати на стан інших її структур.

Комплексну діагностику проводять відповідно до схеми обстеження спеціально підготовлені лікарі, з подальшим обговоренням результатів з пацієнтом і плануванням лікування на консиліумі.

Комплексна діагностика включає:

 1. Первинний огляд пацієнта:
  • скарги пацієнта;
  • збір стоматологічного анамнезу;
  • заповнення даних об'єктивного обстеження;
  • заповнення зубної формули;
  • заповнення пародонтологічної картки;
  • об'єктивне обстеження порожнини рота;
  • визначення індексу гігієни;
  • зняття відбитків з верхньої та нижньої щелеп.
 2. Комп'ютерну томографію
 3. Ортопантомографом - панорамний знімок зубів і скронево-нижньощелепних суглобів.
 4. Телерентгенографія - знімок, який дає можливість визначити скелетне співвідношення щелеп, висоту нижньої третини обличчя, кут нахилу оклюзійної площини і т. д.
 5. Аналіз моделей верхньої та нижньої щелеп в артикуляторі - приладі, який відображає рухи нижньої щелепи.
 6. Апарат Bio JVA – це метод дослідження, який дозволяє визначити зміни (порушення), які відбуваються в скронево-нижньощелеповому суглобі ( зміщення диска без репозиції, зміщення диска з репозицією, часткове зміщення диска із репозицією, дегенеративні ураження суглобу, початкове дегенеративне ураження суглобу, прогресуючі дегенеративні ураження суглобу ) в залежності від характеру хвилі.
 7. Комп'ютерну аксіографію - це додатковий метод обстеження з метою визначення шарнірної осі скронево-нижньощелепного суглоба, а також графічне відображення рухів нижньої щелепи, що дає можливість визначити патологію пов'язану із суглобом і м'язами.
 8. Заповнення карти клінічної та функціональної діагностики, яка включає дані загальномедичного і стоматологічного анамнезів, визначення оклюзійного індексу, пальпацію м'язів, скронево-нижньощелепних суглобів, неврологічний огляд, аналіз оклюзії.
 9. Внутрішньоротові і зовнішні фотографії пацієнта.
 10. Роботу з програмою "Gamma Dental", яка дає можливість за допомогою даних аксіографіі і телерентгенографії спланувати комплексне лікування.
 11. Обстеження MPI - за допомогою цього обстеження можна вивчити зміщення суглобових головок в суглобових ямках в мм від початку стартової позиції в 3-х площинах.
 12. Обстеження MPV - яке дозволяє виготовити репозіціонуючу оклюзійну шину для пацієнтів з проблемами зсуву в скронево-нижньощелепних суглобах.

Під час проведення комплексної діагностики проводять всебічне обстеження стану порожнини рота, в тому числі пародонту, знімають відбитки для відливання діагностичних моделей, демонструють пацієнтові стан його ротової порожнини за допомогою внутрішньоротової камери, роблять необхідні фотографії.

Стоматологічні послуги - Комплексна Діагностика 1 Стоматологічні послуги - Комплексна Діагностика 2

При необхідності пацієнта направляють на додаткові методи обстеження: ВОД (визначення життєдіяльності пульпи), мікробіологічні тести, клінічні аналізи крові, інструментальне обстеження органів і систем, консультацію суміжних спеціалістів.

Комплексна функціональна діагностика - це послуга для Вас, якщо:

 • Вам 40 років і більше;
 • у Вас підвищена стертість емалі;
 • у Вас був або планується великий обсяг лікування зубів;
 • у Вас було протезування;
 • у Вас неправильний прикус, бруксизм, нижньощелепний суглоб клацає під час жування і т. д.

Комплексна функціональна діагностика є одним з основних методів обстеження під час планування імплантологічного лікування, дає можливість визначити умови, в яких буде функціонувати майбутня конструкція з опорою на імплантати і усунути окклюзійну травму, яка може бути безпосередньою причиною втрати імплантату в майбутньому.

Вартість комплексної діагностики - загальної консультації провідних фахівців і складання плану лікування 3500 грн.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту