ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Послуги
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Імплантація зубів

У клініці пацієнтам з відсутністю зубів можливе встановлення дентальних імплантатів з метою раціонального протезування, збереження альвеолярної кістки та зменшення перевантаження зубів, які залишилися.

Після проведення ретельного обстеження (рентгенологічного, включаючи комп'ютерну томографію щелепно-лицевої ділянки; лабораторного обстеження; консультації суміжних спеціалістів) визначаються показання та протипоказання для проведення цієї методики лікування, етапність її проведення, необхідність в додаткових хірургічних втручаннях.

У відділенні проводяться всі види зубних імплантацій, тобто встановлення дентального імплантату відразу ж після видалення зубів, через 6-8 тижнів після видалення, а також на місце давно видалених зубів.

При наявності сприятливих умов можливе негайне навантаження, тобто фіксація на тільки що встановлений імплантат коронки. За один прийом пацієнти виходять з клініки з "новими тимчасовими зубами" і впевненою посмішкою.

У нас встановлюють одноетапні і двохетапні імплантати. Одноетапний імплантат дозволяє зменшити кількість операцій, а також вартість процедури для пацієнта. Ми використовуємо одноетапні Q-імплантати фірми TRІNON (Німеччина). Двохетапні імплантати: Q2-імплантати фірми TRІNON (Німеччина), ENTEGRA корпорації ІNNOVA (Канада), ENDOPORE (Канада), ТBR (Франція), та ін. Останні ми рекомендуємо пацієнтам з патологією прикусу, з супутніми захворюваннями і при недостатній кількості кісткової тканини в зоні імплантації.

Імплантація зубів
Імплантація зубів 1 Імплантація зубів 2 Імплантація зубів 3 Імплантація зубів 4

Зубний імплантат – це штучний зуб. Його вставляють на місце видаленого відразу після видалення або через кілька років після видалення. Зубні імпланти робляться з таких матеріалів, як чистий титан. При певних умовах кістка вростає в імплантат і потім утримує мости чи коронки. Зубний імплант є дуже міцним і надійним штучному зубом. Ця технологія дає другий шанс тим людям, у яких дуже серйозні проблеми зі здоров'ям зубів.

На сьогоднішній день імплантація в стоматології-це бурхливо розвиваємий напрямок. Цей метод виявився дуже ефективним і надійним. Величезна кількість людей у світі є щасливими володарями дентальних імплантатів, які дозволяють їм відчути іншу якість життя, життя з надійними зубами без, лякаючих нас всіх, знімних протезів.

Іплантація - складна і відповідальна процедура. Колективний досвід усіх аспектів проведення зубної імплантації продовжує накопичуватися і критично оцінюватися. Світова статистика на сьогоднішній день показує, що лише 2-3% імплантатів встановлених з дотриманням всіх правил і при відсутності протипоказань можуть не прижитися (98%-успіху).

Імплантація зубів 5 Імплантація зубів 6 Імплантація зубів 7

Імплантація зубів

Базові методики операції - це одно- і двохетапні методики імплантації.

При одноетапній методиці частіше застосовується нерозбірна конструкція імплантату, у якого опорна головка виступає в порожнину рота. Препарування кісткового ложа здійснюють як за допомогою безкровної методики (перфоратором) без накладення швів, так і за допомогою розрізу слизової оболонки і окістя, який проводиться тільки по гребеню альвеолярного відростка, потім відслоюють два слизисто-надкістних лоскута, встановлюють імплантат і накладають шви.

Препарування ложа під пластиночні імплантати складається з наступного: проводять розріз по гребеню альвеолярного відростка, відслоюють слизисто-надкісткові лоскути, пропилюють компактний шар дисковою пилкою вздовж альвеолярного гребеня і фіссурним бором формують канавку, відповідну по ширині і глибині розмірами внутрішньокісткової частини імплантату. В сформованій ложі встановлюють імплантат, постукуючи хірургічним молотком по рукоятці імплантатоввода. Рану зашивають.

Двоетапна методика полягає в тому, що спочатку встановлюється внутрішньокістковий елемент, а через певний період часу на нього встановлюється формувач ясневої манжетки, далі може встановлюватися головка (абатмент) або інший ортопедичний компонент, передбачений конструкцією імплантата. Двоетапна методика є найбільш поширеною операцією.

Ще один поширений метод імплантації – це установка імплантатів безпосередньо в лунку видалених зубів. Для цієї мети зазвичай використовують двохетапні гвинтові або циліндричні імплантати. Видалення зуба має бути без пошкодження країв лунки. Після видалення проводиться часткове препарування кісткового ложа для досягнення конгруентності поверхні лунки і імплантату, після чого встановлюють імплантат, мобілізують слизову оболонку країв лунки і зашивають рану. Якщо після установки імплантату між ним і стінкою лунки утворюється зазор, то його необхідно заповнити остеокондуктивним і (або) остеоіндуктивним матеріалом, при необхідності забезпечити його ізоляцію мембраною і потім зашити рану.

Остеопластичні операції - основа сучасної імпланталогіі

Найважливішим фактором для успішного здійснення імлантаціі є наявність анатомічних умов, тобто наявність достатнього об’єму кісткової тканини, необхідного для установки і подальшого навантаження імплантату. Найчастіше звернувшись до лікаря Ви чуєте відмову в постановці (зубного) імплантату, через відсутність достатнього обсягу кісткової тканини, як кажуть: «нікуди ставити».

У цьому випадку треба звернутися в клініку де питання збільшення обсягу кісткової тканини не викликає ускладнень. У цих випадках доводиться застосовувати різні методи кісткової пластики. І можливість суміщення кісткової пластики з імплантацією в одній операції є дуже великим плюсом.

Імплантація зубів 8 Імплантація зубів 9

Приклад: висота кістки на верхній щелепі всього 4 мм, що недостатньо для установки імплантату без попередньої кісткової пластики. При класичній методиці спочатку проводиться кісткова пластика (синус-ліфтинг), і лише через 3-6 місяців імплантація. З урахуванням терміну приживлення імплантатів на верхній щелепі 3-4 місяці все лікування розтягується майже на рік. Якщо ж використовувати імплантати з мікрорізьбою на шийці, то їх можна встановити одномоментно з синус-ліфтингом.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту