ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Послуги
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Ортодонтія

Ортодонтичне лікування допомагає вирівняти та змінити положення зубів, змінити стан ясен, створити оптимальне співвідношення зубів верхньої та нижньої щелеп.

Ортодонтія останнім часом набула максимального розвитку завдяки впровадженню нових матеріалів і технологій.

Ортодонтія 1

У нашій клініці використовуються матеріали всесвітньо відомих фірм "Dentaurum", "Schutz-Dental", "ORMCO Company", "3M-UNITEK", "GAC", "TP Orthodontics", "G & H Wire", "Leone", "Medesy" , "Myofunctional Research" та ін.

Якість продукції підтверджена успішним довголітнім використанням матеріалів в провідних клініках Німеччини, США, Італії, Англії, Австралії та інших країнах.

У нашому Медичному Центрі ортодонтичну допомогу надають як дітям, так і дорослим.

Саме дорослі становлять значний відсоток серед наших пацієнтів, що свідчить про відсутність вікових обмежень для успішного вирішення стоматологічних проблем.

За дітьми ми спостерігаємо, починаючи з дошкільного віку до прорізування всіх постійних зубів та формування лицьового скелета.

Головною метою роботи з дітьми у нас є:

  • створення умов і місця для правильного прорізування постійних зубів;
  • формування гармонійного, естетичного, пропорційного, симетричного лиця і профілю пацієнта;
  • моделювання нормального росту і співвідношення щелеп;
  • створення красивої і привабливою посмішки, а також функціонально здорового прикусу.

При роботі з дорослими пацієнтами основною метою для нас є досягнення ідеальної естетики і оклюзії, а також створення оптимальних умов, як підготовчого етапу, для комплексного функціонального відновлення зубного ряду.

У постановці завдань перед лікуванням нам допомагає ретельна діагностика зубощелепних аномалій.

У дітей це дані клінічних методів обстеження, аналіз гіпсових контрольно-діагностичних моделей, фотографій, а також рентген знімків (ортопантомографії і телерентгенографії).

Дорослі проходять повну клінічну, інструментальну функціональну діагностику, за даними якої на консиліумі лікарів нашої клініки складається загальний стоматологічний, а також ортодонтичний план лікування.

Також перед лікуванням проводять повний фотостатичний аналіз, для фіксації стартової ситуації і проміжні фотографії щоб потім на різних етапах лікування разом з пацієнтом можна було зробити висновки про ефективність застосованого лікування.

Ортодонтія

Залежно від віку, умов і показань ми можемо запропонувати лікування наступними методиками:

Ортодонтія 2

1. Лікування за допомогою знімної апаратури:

Знімні одно і двощелепні жорсткі пластинки, виготовлені з самотвердіючих пластмас різних кольорів, з додаванням блиску, флуоресцентних включень або різних картинок з улюбленими героями вашої дитини.

Гіпоалергенні пластинки, виготовлені за однією з найпрогресивніших методик на апараті "Biostar".

Пластинки, виготовлені з безбарвної високоякісної пластмаси, в разі наявності у вашої дитини різного виду алергії.

Знімні ортодонтичні апарати виготовляються індивідуально по гіпсовим моделям щелеп пацієнта. Ці апарати (пластинки) є знімними, пацієнт в будь-яку хвилину може зняти, почистити або в якийсь момент відпочити від лікування, що важливо для маленьких пацієнтів.

Наші апарати вирівнюють зуби, утримують місце для ще непрорізавшихся зубів, створюють умови для нормального росту, коригують розвиток щелеп та формування прикусу на різних етапах розвитку дитини.

Ортодонтія 3

2. Ортодонтичні апарати - протези.

Знімні, а також цементовані (незнімні) для відшкодування дефектів рано втрачених зубів і утримання місця для прорізування постійних зубів. Ці апарати також є індивідуальними і коригуються з урахуванням зростання кожного пацієнта.

3. Позиціонери

Еластична капа для переміщення обмеженої кількості зубів.

Капа елайнер - 2-х щелепна еластична капа для переміщення всіх зубів (альтернатива використанню брекет - системи.

4. Багатофункціональні апарати.

Лікувально-профілактичні апарати (трейнери) - це стандартні двощелепні еластичні капи, які підбираються індивідуально за розміром і жорсткістю пацієнтові. Вони створюють умови для правильного прорізування зубів, формування ортогнатичного (нейтрального) прикусу, а також для усунення шкідливих звичок дитини: неправильного «інфантильного ковтання», смоктання язика, пальця, закушування губ і т. д.

5. Після прорізування більшості постійних зубів (у віці старше 11-12 років) лікування знімними апаратами, як правило, не приносить задовільних результатів. З цього моменту основним засобом лікування є брекет-система.

Брекет-система – сучасний високоефективний незнімний апарат для корекції прикусу.

У всьому світі лікування за допомогою брекет-системи активно практикують уже кілька десятків років. У нашій країні цей напрям ортодонтії почав розвиватися приблизно десять років тому і став дуже популярним як серед лікарів, так і серед пацієнтів завдяки високій ефективності.

Брекет-система зазвичай складається зі спеціальних замків, які фіксують на шостих-сьомих зубах, самих брекетів і тонкої металевої дуги, що сполучає їх.

Брекети - це маленькі замочки, які за допомогою спеціального матеріалу "приклеюються" до кожного зуба і поступово переміщують зуби в потрібне положення під дією сили ортодонтичної дуги.

Брекет-системи бувають наступних видів:

Ортодонтія 4

1. Металеві (звичайні, титанові, самолігуючи, "золоті").

2. Естетичні (керамічні, керамічні з металевим пазом, самолігуючі, пластикові та сапфірові).

Ортодонтія 5

3. Внутрішні лінгвальні (невидимі)Як визначитися з вибором брекет - системи?

Ортодонтія 6

Металеві брекети і металева дуга мають менший коефіцієнт тертя і зуб переміщається швидше, але естетично вони поступаються керамічним брекетам. Ми використовуємо керамічні брекети з металевим пазом, таким чином, естетика керамічних брекетів поєднується з перевагами металевих.

Самолігуючі брекети відрізняються від звичайних тим, що дуга фіксується до брекетів за допомогою замку, а не лігатури. Це зменшує коефіцієнт тертя і відповідно тривалість лікування.

Брекет-система дозволяє зробити Ваші зуби ідеально рівними. Процес встановлення брекетів на зуби абсолютно безболісний. Невеликий дискомфорт пацієнт відчуває протягом декількох днів після установки системи, поки зуби звикають до навантаження, а губи до брекетів. Надалі в ході лікування неприємні відчуття практично відсутні.

Брекети не псують емаль зубів, однак вимагають гарної гігієни порожнини рота (ретельного чищення зубів). При поганій гігієні можливий шкідливий вплив на емаль зубів і ясен накопичених харчових залишків.

Середній термін лікування брекет-системою для досягнення оптимального і стабільного результату становить 1.5-2.5 року, відвідування лікаря в середньому раз на 1 місяць. Чим точніше Ви будете дотримуватися інструкцій лікаря, тим швидше ваші зуби прийдуть у повний порядок.

Для створення оптимальних умов для лікування, мінімізації побічних дій, зменшення термінів лікування та збільшення його якості ортодонтії в нашому Медичному центрі застосовують передові технології - такі як лікування за допомогою ортодонтичних мікроімплантів, застосування ортодонтичної мікрохірургії, хірургічної корекції ясенного краю, багатопетлевої техніки.

Успіхом ортодонтичного лікування кожного пацієнта для нас є гарне обличчя, естетична посмішка, здоров'я всієї зубощелепної системи, а також хороші відгуки наших пацієнтів.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2020 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту