ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Наші Послуги
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Стерилізаційна безпека лікування

На даний момент особлива увага в медицині приділяється проблемі забезпечення безпеки пацієнта в процесі лікування. Одним з пріоритетних напрямків є дотримання жорсткого епідеміологічного контролю, що виключає інфікування в процесі лікування.

Гигплан клініки IПСТ

Відповідно до міжнародних норм і стандартів у нашій клініці діє програма захисту пацієнта “АнтиСНІД”, яка представляє собою цілий комплекс заходів, згідно з яким використовуються новітні одноразові аксесуари і найсучасніші антисептичні засоби.

Клініка працює згідно гігієнічному плану, який відповідає всім санітарним вимогам, а також стандартам виробників засобів дезинфекції, які ми використовуємо.

Для кожного пацієнта використовується одноразовий комплект, що складається зі стерильних покриттів, халатів, шапочок, нагрудної серветки для пацієнта, наконечника слюновідсмоктувача, стаканчика, одноразових рукавичок, масок і бахіл.

Також використовується індивідуальний набір стерильних інструментів, який розкривається безпосередньо в присутності пацієнта.

В стерилізаційній нашої клініки всі інструменти багаторазового застосування стерилізуються в автоклавах при температурі 121/134 градуси, попередньо пройшли 15-хвилинне очищення в ультразвуковій камері з використанням дезінфікуючих розчинів останнього покоління.

Після цього інструменти запаковуються в термопакет (за допомогою пакувальної машини), в яких стерильність інструментів зберігається тривалий час і виключається повторне використання.

Стерилізаційна безпека лікування 1 Стерилізаційна безпека лікування 2 Стерилізаційна безпека лікування 3

Стоматологічні установки фірми «Castellini» (Італія), на яких працюють наші фахівці, мають функцію «Автостерілізаціі».

«Автостерілізація» - це функція дезінфекції та стерилізації всіх водних магістралей стоматологічної установки після кожного пацієнта, яка забезпечує надійний захист від перехресного інфікування та підтримку високого рівня гігієнічного захисту, що є єдиною гарантією безпеки для лікаря і пацієнта.

Ми робимо все можливе, щоб під час лікування наші пацієнти не відчували дискомфорту, були впевнені в безпеці лікування і повністю довіряли нам.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2020 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту