ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Апарат BioJVA - Joint Vibration Analysis

Апарат BioJVA

Це аналізатор, який фіксує в скронево-нижньощелепному суглобі вібрації під час відкривання та закривання нижньої щелепи.

При цьому пацієнт дивлячись на екран монітора повторює рухи відкривання та закривання нижньої щелепи за макетом людини, яка відображена на екрані, і на момент закривання пацієнт стукає зубами, для того щоб відрізнити на екрані монітора хвилі вібрацій в суглобі, які знаходяться між хвилями стуку зубів.

Після проведеної процедури в залежності від характеру та величини хвилі, є певна інтерпретація, яка відображена у таблиці, відносно якої можна поставити попередній діагноз, від чого і буде залежати подальший план лікування зубо-щелепної системи.

Він оснований на простих принципах руху і тертя. Коли гладкі поверхні труться одна об одну, вони створюють незначне тертя і викликають незначні коливання. Якщо ж взяти грубі поверхні, то при їх зіткненні тертя і коливання будуть набагато сильніші.

Робота із апаратом BioJVA Joint Vibration Analysis

Даний пристрій дуже простий у використанні, менш ніж за 3-и хвилини ви можете зібрати всі необхідні дані.

Bio JVA складається із основного блока в якому є шнурок (пов’язка) із допомогою якого апарат кріпиться (фіксується) на шиї пацієнта, вхід для USB порту, та вхід для навушників:

Апарат BioJVA 1 Апарат BioJVA 2 Апарат BioJVA 3
Праве (червоне) гніздо Ліве (чорне) гніздо
Апарат BioJVA 4 Апарат BioJVA 5

Навушники

Програмне забезпечення Bio JVA дозволяє визначити, які саме зміни відбуваються в скронево-нижньощелеповому суглобі, в залежності від характеру хвилі.

При аналізі та виділенні суглобових вібрацій в програмі Bio Pak, з’являється таблиця яка видає загальний інтеграл хвилі, частоту в герцах, коефіцієнт та відсоток від якого буде залежити в яку сторону буде зміщення суглобового диска, на якому інтервалі, та які зміни відбуваються в самому скронево-нижньощелеповому суглобі.

Апарат BioJVA 6

Аналіз даних:
DD/СД – зміщення диска без репозиції;
DDR/СДР – зміщення диска з репозицією;
PDDR/ЧСДР – часткове зміщення диска із репозицією
DJD/ДПС – дегенеративні ураження суглобу;
EDJD/НДПС – початкове дегенеративне ураження суглобу;
AdvDJD/ПДПС – прогресуючі дегенеративні ураження суглобу

Розуміння функціонування скронево-нижньощелепного суглоба є необхідним при зміні вертикального, латерального або передньозаднього положення нижньої щелепи.

Робота із JVA може бути корисна при лікуванні, направленому на виправлення становища нижньої щелепи, наприклад, при лікуванні порушень скронево-нижньощелепного суглобу та в ортодонтії.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту