ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Складні реконструкції оклюзії

Прості реконструкції оклюзії показані тоді, коли у пацієнта оклюзія прийнятна., тобто можуть бути незначні зміни оклюзії, до яких пацієнт адаптувався і які не представляють собою небезпеку для функціонування зубощелепної системи.

Складні реконструкції оклюзії - створення нового виду змикання зубних рядів і напрямків руху нижньої щелепи.

Їх необхідно проводити, коли є патологія пародонта, м'язово-суглобова дісфункція, односторонній тип жування, оклюзійні інтерференції (зуби утворюють перешкоди для руху нижньої щелепи).

Якщо суперконтакти зубів можна усунути шляхом їх зішліфовування, то гармонізацію роботи зубощелепної системи - за допомогою лікувального апарату - шини (splint). Splint-терапія давно відома і широко застосовується в зарубіжній стоматології.

Це знімний лікувальний апарат, що дозволяє знайти положення нижньої щелепи, при якому робота м'язів, зубів та щелепно-лицевих суглобів здійснюється гармонійно.

Потім це положення фіксується на восковому плані на гіпсових моделях, потім - на реставраціях природних зубів і тимчасових коронках, потім - на постійних керамічних конструкціях.

Рівномірне змикання зубів і гармонійні жувальні рухи дозволяють реставраціям і ортопедичним конструкціям служити довго, а пародонт зубів зберігається здоровим.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту