ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Діагностика в артикуляторі

Діагностика в артикуляторі використовується при первинному обстеженні пацієнта і на етапах лікування (під час ортодонтичного лікування, протезування, реставрацій).

Артикулятор - це прилад, який відображає рухи нижньої щелепи.

Для аналізу моделей щелеп в артикуляторі знімається три відбитка (один верхній і два нижніх), відливається три моделі з супергіпса, які потім гіпсуються в прилад.

Даний аналіз дає можливість проаналізувати рух в скроневонижньощелепних суглобах, зміщення суглобових головок (за допомогою додаткового пристрою MPI), проаналізувати оклюзійні контакти, положення нижньої щелепи в звичній оклюзії і в центральному співвідношенні.

Діагностика в артикуляторі

За допомогою діагностики в артикуляторі визначається звична оклюзія пацієнта з визначенням його оклюзійних проблем, визначається стартова позиція для подальшого лікування.

За допомогою артикулятора можна простежити рух нижньої щелепи відносно верхньої (виставляється сагитальний суглобовий кут, кут Беннета). Вивчається центрична і ексцентрична оклюзія.

Після діагностики в артикуляторі можливе виготовлення воскового моделювання майбутньої форми зубів. Для прогнозування ортодонтичного лікування робиться Set-up.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту