ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Відбілювання зубів, лазерне відбілювання зубів

“Краса - це абстрактна і суб'єктивна категорія,
що, однак, є основною та невід'ємною
складовою людської природи...”
Etcoff, 1999.

Гарні білі зуби - атрибут молодості - завжди були і залишаються мрією багатьох людей, адже біла усмішка свідчить про здоров'я людини, підвищує їх статус як в особистих, так і в ділових відносинах. Білий колір символізує молодість, здоров'я і чистоту.

Хто з нас не хоче відчувати себе молодим? Для того, щоб надовго зберегти чарівну білосніжну усмішку, все більше і більше людей звертаються до процедури відбілювання.

Основних природних кольорів емалі є три: жовтий, жовтувато білий і синьо-білий; відтінків - більше двадцяти.

Зміна кольору зубів пов'язана з фізіологічними процесами, які відбуваються в результаті відкладення протягом життя пігментованого дентину в дентинних канальцях і порожнини пульпи. У поєднанні з витонченям прозорої емалі, відбувається зміна природного кольору зубів на жовтий або коричнево сірий.

Паралельно з цим, в емалі накопичується пігмент, який міститься в офарблюючих продуктах, - таких як червоне вино, кава, чай. Також накопичуються барвники фруктів (черніка. ..), неорганічні оксиди і особливо смоли у курців, які поступово проникають всередину зуба. Цей ефект посилюється шорсткістю поверхні зубів і недостатньою гігієною порожнини рота. Професійне чищення зубів, на жаль, не дає можливості повністю позбавитися від такої дісколораціі.

Відбілювання зубів - процес окислення пігментованих речовин, які у своєму складі містять перекис водню, перекис карбаміду або перборат - Н2О2. Під час відбілювання органічні речовини розщеплюються до вуглекислого газу і води.

Відбілювання зубів - популярна стоматологічна процедура, тому щодня збільшується спектр препаратів та обладнання для її вдосконалення з метою досягнення найкращих результатів.

У спробах поліпшити відбілюючий процес була впроваджена техніка відбілювання лазером. Офіційно лазерне відбілювання почали використовувати в 1996 році. В стоматології для відбілювання застосовують кілька видів лазерів: СО2-лазери, аргонові лазери, діодні лазери.

Вони можуть використовуватися в комбінації або окремо. Лазери використовуються для посилення активації відбілюючих матеріалів - вони каталізують реакцію окислення, прискорюють розпад перекису водню на воду і кисень з подальшим виділенням кисню в пофарбований зуб. Виробники стверджують, що лазерна енергія нагріває відбілюючий гель швидше і пульпа не уражується в процесі процедури.

Відбілювання зубів, лазерне відбілювання зубів

Перевагами лазерного відбілювання є:

- прискорення реакції з-за високої концентрації активних інгредієнтів і високої енергії світла (може виступати в якості старту для відбілювання тетрациклінових зубів), не дає незворотніх змін і довготривалої чутливості, потрібна невелика кількість процедур.

- ця методика дозволяє одержати більш світлий відтінок емалі, не завдаючи шкоди її будові та хімічному складу. Результат відбілювання залежить від типу емалі, рівня особистої гігієни порожнини рота.

Білосніжна усмішка - запорука успіху!!!

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту