ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Озонування зубів

Карієс, як хворобу, описували вже в 1530 році. Вже тоді звертали увагу на важливе значення характеру харчування і чищення зубів для попередження карієсу. Мікробіології, як науки, на той час ще не існувало, зате використовувалося поняття "бути гнилим".

З того часу багато чого змінилося. Наукові дослідження наблизили учених до розуміння причин виникнення каріозного процесу. Метою сучасної медицини є попередження карієсу за допомогою різноманітних профілактичних заходів.

Потрібно усвідомити, що початок демінералізації є першим етапом карієсу.

Цей перший етап непомітно переходить в інтенсивне необоротне пошкодження твердих тканин зуба, тобто в карієс. Перехід від демінералізації до карієсу є поступовим процесом. Нашою метою є можливість діагностики та лікування карієсу ще до появи видимого дефекту твердих тканин зуба (порожнини).

Що стосується питання, яким має бути лікування карієсу в майбутньому, то відповідь одна - зробити його зайвим завдяки проведенню відповідних профілактичних заходів.

Однак, навіть у дисциплінованого в плані гігієни порожнини рота пацієнта, можна діагностувати карієс, хоча ймовірність цього нижче, ніж у випадку недисциплінованого пацієнта.

Отже, нашим обов'язком крім профілактики та лікування карієсу на ранніх стадіях є подальше вдосконалення методик лікування карієсу на всіх його стадіях.

Нашою метою після закінчення лікування - відтворення життєздатного, естетично відповідного зуба в його первісній формі без карієсу, мікроорганізмів і болю. Що ж нам потрібно для цього?

Вашій увазі пропонуємо процедуру озонотерапії за допомогою апарату HealОzone виробництва компанії KaVo Dental (Німеччина), який дає можливість безболісно, швидко і дбайливо лікувати карієс, ліквідуючи основні причини виникнення карієсу.

Озонування зубів

В природі озон (О3) утворюється при розщепленні кисню (О2). Утворені вільні атоми кисню (О) відразу об’єднуються з наявними молекулами кисню.

За таким же принципом озон утворюється у пристрої Healozone.

Стерилізуюча дія озону пояснюється його нестійким атомним зв'язком, який є передумовою вираженої здатності до з'єднання з іншими елементами.

Озон є одним з найбільш ефективних окислювачів.

В певній концентрації і за певний час, озон в першу чергу вибірково атакує бактерії, віруси і грибки.

Ненасичені жирні кислоти мембрани мікробної клітини вступають у зв'язок з озоном.

В результаті розриву подвійних вуглецевих зв'язків в процесі окислення, мембрана клітини бактерії руйнується, а відповідно, гине і сама клітина.

Карієс - це локальна втрата мінералів, викликана бактеріями, у твердій тканини зубів. Від цього захворювання страждає майже все населення. Успішне лікування включає боротьбу з бактеріями, які виробляють кислоту (Mutants Streptokokken і Laktobazillen) з такою ремінералізацією та / або реставрацією зуба.

Застосування пристрою Kavo HealОzone показано для кожного пацієнта будь-якого віку для профілактики або лікування карієсу.

Крім цього, він може застосовуватися для лікування герпетичних уражень слизової оболонки, червоної облямівки губ, стерилізації кореневих каналів, ліквідації гіперчутливості, профілактичної стерилізації порожнин перед пломбуванням або фіксації ортопедичних конструкцій, і так далі.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту