ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів використовується для профілактики і лікування різних стоматологічних захворювань.

Нещодавно в лікуванні гінгівіту, пародонтозу, пародонтиту та інших захворювань пародонту з'явилася нова, безболісна методика. За допомогою ультразвукового апарату "Vector", який успішно застосовується в нашому Імплантологічному центрі, в пародонтальні кармани зубу подається спеціальний розчин і одночасно відбувається обробка ультразвуком проблемних ділянок. Результатом цієї процедури є гладкі, чисті поверхні коренів і значне зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування.

Відмінною особливістю системи "Vector" є те, що завдяки непрямому зв'язуванню ультразвукової енергії стало можливим щадне видалення біоплівки та зубних відкладень. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини.

Завдяки суспензії, яка містить мікрочастки, значно підвищується ефективність очищення кореня зуба.

Апарат Vector

Апарат “Vector” - був розроблений в Німеччині і з успіхом застосовується в стоматологічних клініках Європи для:

  • видалення зубних відкладень і полірування поверхні зубів;
  • мікропрепарування твердих тканин зубів і неметалевих протезів;
  • ультразвукової обробки поверхонь зубів перед фіксацією протезів (вкладки, накладки, вініри, коронки), виготовлених з керамічних мас та композитних матеріалів;

Головною перевагою, яка відрізняє апарат "Вектор" від інших пристроїв, що працюють на основі ультразвуку, є можливість регулювання амплітуди коливань, пульсуюча подача рідини, можливість застосування спеціальних суспензій і велика кількість інструментів-насадок.

Застосування суспензії гідроксилапатиту забезпечує протизапальну дію на тканини пародонту і стимулює їх регенерацію. Тому дуже актуальним є застосування цього методу для підготовки опорних зубів в процесі протезування.

Клінічні дослідження, проведені фахівцями Німеччини довели, що в результаті застосування апарату "Вектор" під час лікування тяжких форм захворювання пародонту були отримані клінічні результати, що свідчать про високу ефективність цього методу.

Іригатор або електрогідромасажер – один з основних засобів гігієни ротової порожнини в сучасній стоматології.

Іригатор - це прилад для чищення міжзубних проміжків і пришийкових поверхонь імплантатів, ортопедичних конструкцій, брекет-систем і при захворюваннях тканин пародонту. Про це повинні знати всі, хто піклується про здоров'я і красу своїх зубів. Принцип дії цього пристрою дуже простий, як і все геніальне. Під тиском із спеціального резервуара до ясна подається постійний або пульсуючий струмінь рідини.

Таким чином здійснюється очищення та масаж ясен, так необхідні для їхнього здоров'я. Якщо додати у воду лікарські засоби або відвари трав (якщо це необхідно) - лікувальний ефект від використання іригатора збільшується. При використанні ароматичних речовин ви отримуєте від процедури ще більше задоволення. Тривалість одного сеансу складає всього 10-20 хвилин.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту