ІПСТ
Українська версія Російська версія Англійська версія

телефони клініки:

(044) 285-85-18

Контактна інформація

Медцентр Послуги Технології Наші Лікарі Питання-відповідь
Технології
Інформація про медцентр
Поиск по сайту
Опанасюк Юрій Володимирович

Компютерна аксіографія

Комп'ютерна аксіографія в нашому Медичному Центрі проводиться за допомогою ультразвукового аксіографа AXIOQUICK Recorder компанії SAM (Німеччина).

Ця технологія є новим етапом розвитку ультразвукових систем запису рухів нижньої щелепи, які можуть використовуватися для отримання, зберігання та аналізу всіх функціональних 3D рухів нижньої щелепи.

Крім того, є можливість отримати дані для налаштування багатьох типів артикуляторів, включаючи моделі, які повністю регулюються. Також як опція доступна система EMG, яка використовується для аналізу м'язової активності під час будь-яких рухів нижньої щелепи.

Діагностика в артикуляторі використовується при первинному обстеженні пацієнта і на етапах лікування (під час ортодонтичного лікування, протезування, реставрацій).

Для аналізу моделей щелеп в артикуляторі знімається три відбитка (один верхній і два нижніх), відливається три моделі з супергіпса, які потім гіпсу в прилад.

Даний аналіз дає можливість проаналізувати руху в вісочноніжнечелюстних суглобах, зміщення суглобових головок (за допомогою додаткового пристрою MPI), проаналізувати оклюзійні контакти, положення нижньої щелепи в звичній оклюзії і в центральному співвідношенні.

Після діагностики в артикуляторі можливе виготовлення воскового моделювання майбутньої форми зубів. Для прогнозування ортодонтичного лікування робиться Set-up.

AXIOQUICK Recorder - це система, яка об'єднує багато систем реєстрації в одну, тому вона ТОЧНА, ШВИДКА і ПРОСТА у використанні.

Вона може використовуватися перед лікуванням для отримання такої 3D інформації як напрям рухів конділярного відростка, жувальна модель, дані про амплітуду рухів, шляхи переднього ведення, позиція конділярного відростка в залежності від контактів зубів, а також для лікування дисфункції суглоба, визначення показань до виготовлення суглобової шини (релаксуючої, репозіціонуючої) і т.д.

Комп'ютерна аксіографія Комп'ютерна аксіографія 1

Система складається з:

  • AQR лицьової дуги з 8 ультразвуковими датчиками-приймачами та спеціальними фіксаторами;
  • нижньої дуги з ультразвуковими передавачами;
  • записуючого блоку;
  • вилки, яка фіксується до зубів;
  • педалі для управління процесом запису;
  • програмного забезпечення SAM AxioQuick Recorder, встановленого на комп'ютері.

Унікальністю AQR лицьової дуги є спеціальний дизайн і спосіб позиціонування верхньої дуги щодо пацієнта. У надрукованих дослідженнях було показано, що анатомічна відносна площина porion-orbital (площина від слухового проходу до орбіти) є паралельною до межзінічної лінії пацієнта.

За допомогою спеціального трансферу і вилки, які жорстко кріпляться до лицьової дуги ви отримуєте верхню модель, загіпсовану в артикуляторі, коректно загіпсовану відносно межзінічної лінії і черепа. До того ж, ви будете мати середню сагитальній площину і шарнірну вісь близьку до справжньої в межах в середньому 1.1-1.2мм.
Це робить AQR лицьову дугу близькою до справжньої черепної дуги.

Дані для настройки артикулятора. Виконайте протрузіонний, правий і лівий латеральні рухи. Процедура запису буде виконана в лічені хвилини. Дані можна отримати, відкривши звіт.

Аксіограма - це графічне зображення записів, які можуть бути відтворені у реальному часі.

Звіт. Ви можете побачити кондилярну інклінацію, рух Беннета, шляхи переднього ведення у всіх 3-х площинах. Аналіз рухів, виявлення клацання («кліків», «клацань»).

Можливість накладення рухів з подальшим аналізом. Аналіз графіків дозволяє виявити обсяг рухів у суглобах, зміщення диска, гіпермобільність, зв'язок, розташування суглобових головок в суглобах. До того ж, будете мати рекомендовані для вибору вставки та інформацію про переднє ведення і різцевий столик.

вверх сторінки

Copyright © 1999 - 2022 ІПСТ Всі права захищені.

Стоматологічна клініка (лікування зубів, видалення зубів, реставрація зубів, протезування зубів, імплантація зубів, відбілювання зубів, ортодонтія і дитяча стоматологія, рентгенологія) - Медичний центр

Статистика сайту